תקנון אתר האינטרנט "פילו ייבוא ושיווק אביזרי אופנה וסטייל"

בתקנון זה תהינה למונחים הבאים המשמעות כדלקמן.

 1. "פילו ייבוא ושיווק אביזרי אופנה וסטייל", או כל מי הפועל מטעמה או עבורה.
 2. "האתר"- אתר האינטרנט שתקנון זה מופיע בו.
 3. "המשתמש", "הרוכש" או "הלקוח" – כל העושה שימוש באתר ו/או רוכש באמצעותו מוצרים ו/או שירותים.

ברוכים הבאים לאתר פילו

לפניות לשרות הלקוחות של "פילו" חייגו: 03-6820984

בפילו מאמינים בחדשנות וקידמה ומאפשרים קנייה בטוחה ונוחה במיוחד גם באמצעות האינטרנט.

לשירותכם מוקד שירות והזמנות הפועל בימים א'-ה' בין השעות 8:00-17:30 ובשישי וערבי חג בין השעות 8:00-13:00 שישמח לענות על כל שאלה בטלפון 03-6820984 וכן צ'ט באתר. ניתן לפנות גם באמצעות דוא"ל [email protected] או בוואטסאפ העסקי (הודעות בלבד) 052-6686800.

תנאים לשימוש באתר

עצם השימוש באתר מהוה הצהרה והתחייבות מצד המשתמש באתר כדלקמן:

 1. כי הינו מתחייב שלא לעשות שימוש באתר זה לשום מטרה בלתי חוקית.
 2. כי הוא כשיר משפטית להשתמש ולבצע רכישות באתר; למען הסר ספק תבהיר חברת פילו כי במידה והמשתמש באתר זקוק לאישור מצד גורם כלשהו לשם שימוש באתר (בין אם אפוטרופסו ובין אם כל גורם אחר) הרי שבשימושו באתר מצהיר המשתמש בפני חברת פילו כי קיבל אישור ממי אשר מוסמך להעניקו.
 3. כי הוא בעל כרטיס אשראי התקף לשימוש במדינת ישראל.
 4. כי הינו בעל תיבת דואר אלקטרוני בבעלותו (אותה מסר באתר) ובעל כתובת לקבלת דואר בישראל .
 5. כי הוא מסכים לכך שפילו תפקח על שימושו באתר דרך "עוגיות" ו/או באופן דומה אחר, וכי חברת פילו תהא רשאית לעשות במידע כזה שימוש לצורך בקרה ופיקוח על השירותים הניתנים באתר, לצורך עסקיה של החברה, או לכל מטרה חוקית אחרת.
 6. כי בשימושו באתר הינו מסכים לכך כי חברת פילו תשתמש בפרטיו לצורך משלוח עדכונים, וכן משלוח חומר פרסומי ושיווקי באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני של המשתמש ו/או באמצעות מספר טלפון שמסר.
 7. יצוין, כי בכל מקרה של החזרת מוצר שנרכש כולו ו/או חלקו באתר, יזוכה הלקוח במחיר ששילם ובאמצעי התשלום בו שילם. במידה ושילם הלקוח באשראי – יזוכה חשבון האשראי.
 8. יתכן והחברה תייעד מבצעים לרכישות באמצעות האתר בלבד אך כל עוד לא הודיעה על כך במפורש – אין היא מתחייבת או מצהירה כי המחירים באתר נמוכים מהמחירים בחנויות.
 9. ברכישות מעל 200 ₪  (בקניה אחת) ישלחו הפריטים שנרכשו באמצעות הדואר, ע"ח החברה (למעט מניפות), אל הרוכש, ללא חיוב, וכך גם זכות החזרה אחת של פריט/ים מתוך אותה רכישה. 
 10. לרוכש יתאפשר לבצע את הרכישה באתר באחת מהדרכים להלן: (א) תשלום באמצעות הזנת פרטי כרטיס אשראי באתר (רכישה מאובטחת); (ב) תשלום באמצעות אתר PayPal; (ג) רכישה טלפונית – יש להשאיר פרטים ונציג יצור קשר טלפוני תוך 24 שעות מרגע הפנייה לצורך השלמת הליך הרכישה.
 11. אנו עושים את מיטב המאמצים שהמוצר יגיע אלייך בהקדם האפשרי. באם המוצר לא קיים במלאי ולא ניתן יהיה להשיגו תימסר לרוכש הודעה אודות האמור תוך 7 ימי עסקים והוא יזוכה בגין ביצוע העסקה. אין אנו מתחייבים כי כל מוצר המופיע באתר יהיה זמין במלאי לרכישה בכל עת.
 12. ניתן להזמין משלוח באמצעות דואר ישראל, בדואר רשום, בעלות של 25 ₪. כאמור משלוח המוצר יעשה בהתאם למועדים הנהוגים בשירות דואר ישראל. ללא אחריות על זמן האספקה ו/או אי הגעת המוצר ליעד.
 13. הזמנות שיתקבלו עד השעה 17:30 ביום חול (למעט יום חמישי), במשלוח באמצעות שליח עד הבית, יבוצע תוך 7 ימי עסקים.
 14. הזמנות שנשלחו באמצעות "מרכז מסירה" יקבלו הודעת sms על מקום איסוף החבילה. במידה והלקוח לא יאסוף את החבילה תוך 3 ימי עסקים, החבילה תוחזר לשולח, להלן "פילו ייבוא ושיווק", והזיכוי יבוצע חלקית ולא יכלול בתוכו את עלות המשלוח.

קניה בטוחה באתר

 1. התשלום באתר פילו מבוצע באמצעות מערכת סליקה אוטומטית ובתקן PCI בכפוף להוראות חברות האשראי. בנוסף, אתר פילו מאובטח בשרתים בטכנולוגיית הצפנה SSL.
 2. אתר פילו מבטיח לשמור על פרטיות לקוחות האתר והפרטים שתזינו יהיו לשימוש חברת פילו בלבד.
 3. למרות נקיטת האמצעים לאבטחת המידע, כאמור לעיל, חברת פילו לא תהיה אחראית לכל נזק שהוא אשר יגרם למשתמש או לצד ג' כתוצאה מאובדן מידע ו/או שימוש בלתי מורשה במידע עקב מקרה אשר אינו בשליטתה של החברה ו/או הנובע כתוצאה מכוח עליון, ו/או משיבושי תוכנה או חומרה או תקשורת.
 4. הרכישה באתר מוגבלת מגיל 16 ומעלה ללקוח/ה אשר מחזיק בכרטיס אשראי על שמו בלבד.

תקנון החלפות והחזרות לרכישה באתר

 1. אנא הקפידו על החזרת המוצר סגור באריזתו המקורית עם התווית שעליו. במידה והחזרת את אחד המוצרים או את כל החבילה שרכשת וסכום הקנייה ירד מסכום של 200 ש"ח עלות המשלוח שנעשה תנוכה מסך הזיכוי.
 2. אנא הודיע/י על רצונך להחלפה או החזרה של מוצר תוך 14 יום ממועד קבלת המוצר.
 3. לא אהבת את המוצר שקיבלת ואת/ה רוצה להחזירו ולקבל את כספך בחזרה? אין בעיה. כספך יוחזר במלואו בקיזוז דמי משלוח בתוך 30 יום מיום החזרת המוצר. יש לפנות ישירות למשרד החברה בטלפון 03-6820984 ולהודיע על החזרת מוצר. את המוצר ניתן להחזיר דרך הדואר או להגיע לחנות ברחוב כפר גלעדי 30 תל אביב. אם המוצר הוזמן באמצעות שליח ההחזרה תתבצע באופן הנ"ל ועלות המשלוח לא תזוכה. אופן החזר התשלום- זיכוי באותו אופן תשלום שהלקוח שילם. יש לוודא שהמוצר מוחזר באריזתו המקורית עם תוויתו צמודה אליו ולאחר שלא נעשה בו שימוש.
 4. מוצר פגום – אם קרה וגילית מוצר עם פגם בייצור אנו מתנצלים. אנא פנה/פני מיד עם קבלת המוצר ישירות לצוות האתר ושלח/י אותו אלינו לאיסוף ונדאג להחליפו.
 5. לא תתאפשר החלפה ו/או החזרה של מוצר שבוצע בו שימוש, או שאינו כאמור בס' 1 לעיל. אין החלפה או החזרה של הלבשה תחתונה (כולל גרביונים, גרביים).
 6. במידה והחבילה הגיעה לנקודת המסירה והלקוח לא הואיל בטובו לאספה ובהמשך לכך החבילה חזרה אל השולח (פילו ייבוא ושיווק), הלקוח יזוכה על עלות הסחורה ולא על עלות המשלוח. כמו כן במידה והלקוח ירצה בכל זאת את החבילה, יצטרך הלקוח לשלם משלוח כבראשונה.
 7. ביטול עסקה ניתן לבצע ישירות מול בית העסק או השארת הודעה בוואטסאפ עם מספר ההזמנה וזאת אם ההזמנה עדיין לא יצאה למשלוח. במידה והחבילה לא נשלחה, יוכל הלקוח לקבל את מלוא כספו בחזרה על העסקה אשר ביצע. במידה והחבילה כבר נשלחה, יוכל הלקוח לבטל עסקה בקיזוז דמי המשלוח.

קניין רוחני

 1. כל חומר, מלל, תמונה, קול וסימן מסחר המוצג באתר הנו קניינה של חברת פילו או של צדדים שלישיים מהם קיבלה חברת פילו זכות שימוש מוגדרת.
 2. כל משתמש מתחייב שלא להעתיק, לשכפל, להפיץ או לעשות כל שימוש בלתי מורשה במידע המפורסם באתר; שימוש בחומר המוצג באתר יעשה, אם בכלל, רק לאחר קבלת אישור מפורש מראש בכתב מחברת פילו לביצוע השימוש.

אחריות

 1. חברת פילו לא תהיה אחראית לנזק מכל סוג שהוא אשר יגרם למשתמש בשל ביצוע רכישה באתר או בשל אי היכולת לביצוע רכישה באתר ואשר יגרם כתוצאה ממעשה ו/ או מחדל ו/או מרשלנות של המשתמש או צד ג' כלשהו. ידוע למשתמש כי פעילות האתר תלויה גם בצדדים שלישיים המספקים שירותים בקשר לאתר, וכי החברה לא תישא בכל אחריות לכל נזק או הפסד שייגרמו למשתמש כתוצאה ממעשה או מחדל של צד ג' כאמור, לרבות ומבלי לגרוע במקרים של הפסקות בפעילותו התקינה של האתר, או כשלים אחרים באתר.
 2. המשתמש יישא במלוא האחריות לכל נזק אשר יגרם לו ו/או לפילו ו/או לצד ג' הנובע מטעות בהקלדת הנתונים לאתר, לרבות, טעויות בהקלדת שמו, כתובתו, מספר כרטיס האשראי שבבעלותו וכדומה.
 3. חברת פילו תדגיש, ניסיון מצד משתמש להזין פרטים כוזבים בביצוע רכישה הנה עבירה פלילית, אשר עלולה להביא להליכים פליליים ואזרחיים.
 4. חברת פילו לא תהיה אחראית לנזק מכל סוג אשר עלול להיגרם כתוצאה מכוח עליון, מעשה מלחמה, איתני הטבע, שביתה או השבתה וכל מעשה או מחדל אשר אינו בשליטתה. חברת פילו אף לא תישא באחריות לנזק עקיף ו/או תוצאתי כלשהו שייגרם למשתמש מהשימוש באתר או בהקשר לכך.

צוות אתר פילו ישמח לעזור, לשמוע ולייעץ. נשמח לראותכם שוב בין לקוחותינו .
תודה שבחרת אתר פילו ייבוא ושיווק אביזרי אופנה וסטייל.

חברת פילו ייבוא ושיווק אביזרי אופנה וסטייל, שומרת לעצמה את הזכות לשנות תנאי שירות אלו מעת לעת ללא כל הודעה מוקדמת.